Vydejte se hledat Helldorado. V hlavní roli The Rock - akční hrdina pro nové tisíciletí.

Původní název: The Rundown

Žánr: Akční komedie - Stopáž: 104 min - Rok výroby: 2003

Scénář: R. J. Stewart - Režie: Peter Berg

Osoby a obsazení:

The Rock
Seann William Scott
Rosario Dawson
Christopher Walken

The Rock (Beck)

Seann William Scott (Travis)

Christopher Walken (Hatcher)

Stuart F. Wilson (Swenson)

Garrett Warren (Henshaw)

Rosario Dawson (Mariana)

Ernie Reyes Jr. (Manito)

William Lucking (Walker)

Ewen Bremner (Declan)

Dennis Keiffer (Naylor)

Paul Power (Martin)

Jon Gries (Harvey)

Arnold Schwarzenegger


V drsné a nelítostné městské džungli jménem Los Angeles žije Beck (The Rock) – muž, který je ochoten použít jakékoliv prostředky k tomu, aby získal věc, pro kterou ho jeho klient poslal. Ať už jde o pozdní platbu nebo vzácný prsten, Beck nedělá rozdíly a dle svého hesla „tak ať už to máme za sebou“ se za pomocí fyzické síly snaží práci co nejdříve dokončit.

Beck nikdy nevyhledává potíže a jen velmi nerad je dělá ostatním. Naneštěstí je řešení potíží právě to, kvůli čemu si jej lidé najímají a Becka čeká poslední velký problém, který musí vyřešit, aby mohl svůj dosavadní styl života konečně hodit za hlavu. A stejně jako amazonská džungle, do které je vyslán svůj poslední úkol splnit, je jeho úloha velmi spletitá.

Jádrem všech problémů je upovídaný podvodník Travis (Seann William Scott), jehož otec Becka najmul, aby přerušil synova divoká dobrodružství v Brazílii. Travis se však ukáže být ještě větším potížistou, než Beck čekal, a to nejen díky své výřečnosti a neustálým sklonům k útěku, ale také dalším dvěma komplikacím, které s sebou přináší: praktické Marianě (Rosario Dawson), která zná odpovědi na některé ze skrytých tajemství džungle, a despotickému Hatcherovi (Christopher Walken), který změnil džungli a její obyvatele ve své vlastní zlatonosné impérium.

Beck musí využít všech svých schopností, aby se dokázal vypořádat se svým přidrzlým společníkem, tajemnou dívkou, psychopatickým tyranem, nadrženými opicemi, halucinogenním ovocem, zákeřnými rebely, nebezpečným terénem, skrytými pastmi a všemi dalšími překážkami, které mu prostředí brazilské džungle staví do cesty.


Fotogalerie:

Wallpapers

Zkrášlete si pracovní plochu svých Windows pozadím s motivem filmu ...

 

 

Jak se vám líbí film Vítejte v džungli? (1... nejhorší, 10... nejlepší)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Film hodnotilo 30 čtenářů průměrnou známkou 6.97.

Redakční systém, grafika a fotogalerie jsou použity na základě licence poskytnuté www.schwarzenegger.it. Všechna práva vyhrazena.

All the editorial content and graphics on this site are reproduced by permission of www.schwarzenegger.it which reserves all rights.

Realizace © 2002-2017 Lukáš Sýkora. Všechna práva vyhrazena. Jste návštěvníkem od 1.9.2003. On-line